Co mówią o Green House Nieruchomości

Kacper Synowiec
Kacper Synowiec
2024-02-08
Sprawna, uczciwa obsługa, pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta, polecam współpracę z całego serca.
Zbigniew Wytrych
Zbigniew Wytrych
2023-10-27
Profesjonalna i skuteczna pomoc w znalezieniu najemcy mieszkania. Pani Ania Kuc w sposób rzetelny weryfikowała i przekazywała informacje o potencjalnych najemcach. Ostatecznie skutecznie doprowadziła do zawarcia umowy najmu, z której bardzo jestem zadowolony. W swojej pracy jest wiarygodna, miła, wzbudza zaufanie klienta, minimalizując stres związany z obawami wynajmującego. Serdecznie polecam.
Leszek Kluźniak
Leszek Kluźniak
2023-08-31
Pełny profesjonalizm oraz doradztwo jestem bardzo zadowolony szczególnie z p.Zbyszek Marciniak polecam
Łukasz Sztandera
Łukasz Sztandera
2023-08-01
Polecam serdecznie i z całego serca współpracę z biurem. Byłem obsługiwany przez Panią Annę Kuc oraz Panią Katarzynę Kuter. Pełen profesjonalizm i świetne podejście do klienta. Kontakt głównie miałem z Panią Anną, bardzo szczegółowo wyjaśniła mi wszystkie aspekty i odpowiedziała na moje pytania. Wykazała się także kreatywnością, gdy wynikły pewne niuanse przy wynajmie mieszkania, które udało się szybko rozwiązać. Bardzo dobrze mediowała i była zaangażowana w cały proces od samego początku. Dziękuję bardzo Pani Aniu. Mogę śmiało polecić.
Anna Peryga
Anna Peryga
2023-06-05
Polecam Biuro Green House Nieruchomości - Pani Anna Kuc wykazała się ogromnym profesjonalizmem i zadbała o każdy szczegół podczas transakcji. Bardzo dziękujemy.
Nina Laskowska
Nina Laskowska
2023-04-04
Bardzo miła szybka i dobra współpraca dzięki pani Annie Kuc i jej koleżance i dobremu serduszku szybko i sprawnie znalazła mi przytulne mieszkanie i pomogła wszystko ładnie dograć. Dziękuję 🥰
Slawek Mazur
Slawek Mazur
2023-03-20
Biuro godne uwagi. Szczególne podziękowania należą się Panu Arturowi. Na każdym etapie sprzedaży mieszkania wykazał się dużym profesjonalizmem. Osoba godna zaufania zawsze dyspozycyjna i życzliwa. Polecam.
Monika Ka
Monika Ka
2023-03-06
Polecamy biuro, a w szczególności obsługę przez Panią Małgorzatę Walas! Pani Małgorzata wsparła bardzo skutecznie cały proces zakupu. Okazała się bardzo merytorycznym Doradcą oraz skutecznym mediatorem. Zawsze dostępna i gotowa do pomocy! Informacje dotyczące transakcji i uzgodnienia pomiędzy stronami przekazywane nam były na bieżąco i szczegółowo. Transakcja przebiegła bardzo profesjonalnie, czuliśmy się zaopiekowani na każdym jej etapie, łącznie z finałem czyli wizytą u Notariusza. Dziękujemy i polecamy:)
Paula Kusińska
Paula Kusińska
2023-03-02
Pani Małgosia jest agentką godną polecenia. Pomogła mi w sprzedaży mieszkania i dopięła wszystko na ostatni "guzik" :). Dzięki niej cały proces sprzedaży przebiegł na prawdę bardzo szybko i sprawnie.