Lokal użytkowy na wynajem Lubin

Lokal | Wynajem | Lubin

3 000 PLN

576

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Cena
3 000 PLN
Powierzchnia
79,10 m2
Piętro
Parter /
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Kaucja
3 000 PLN
Numer oferty
16/10314/OLW

Opis

Na wynajem lokal użytkowy posiadający dwa wejścia z obu stron budynku. Lokal o łącznej powierzchni użytkowej 79,1 m2, mieszczący się na pierwszym piętrze wysokiego bloku mieszkalnego znajdującego się przy ulicy Żurawiej.
Odstępne 3000zł, czynsz administracyjny 720zł + opłaty; kaucja 3000zł.


Na powierzchnię lokalu składają się:
- sala sprzedaży
- pomieszczenie socjalne
- toaleta
- pomieszczenie biurowe
- pomieszczenie magazynowe
- zaplecze

Lokal posiada duże okna PCV i drzwi z przeszkleniem po obu stronach budynku oraz zainstalowaną klimatyzację. W skład lokalu wchodzi sala sprzedażowa, duże zaplecze, które daje ogromne możliwości zagospodarowania przestrzeni, pomieszczenie socjalne, toaletę, przestrzeń magazynową, oraz jasne pomieszczenie biurowe z podwójnym oknem. Czynsz administracyjny do spółdzielni – 719zł [w czynszu zawierają się koszty eksploatacyjne, opłata za odpady (zmieszane/papier/tworzywa sztuczne i metale/szkło/bioodpady), zimna woda i ścieki oraz podgrzanie zimnej wody]. Przeznaczenie lokalu pozwala na prowadzenie każdego rodzaju działalności gospodarczej.
Bardzo atrakcyjna lokalizacja – centrum dużego osiedla, swobodny dojazd do budynku, w pobliżu dużo miejsc parkingowych. Naprzeciwko znajduje się zespół szkół nr.2 im Jana Wyżykowskiego, oddział Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu drogowego, a w pobliżu znajdują, przedszkola oraz sklepy.
Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa – mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Niemniej dokładamy wszelkich starań, aby były one jak najbardziej zgodne ze stanem faktycznym.
Strona Kupująca ponosi dodatkowo koszty: podatku od czynności cywilno-prawnej, koszt taksy notarialnej, koszty wpisów do księgi wieczystej, koszty obsługi transakcji przez biuro nieruchomości.
POMAGAMY BEZPŁATNIE W UZYSKANIU KREDYTU HIPOTECZNEGO NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI, A PRZY TRANSAKCJI ZAKUPU ZAPEWNIAMY OBSŁUGĘ NOTARIALNĄ.

Dodatkowe informacje

Klimatyzacja
Tak

Zapytaj o ofertę

Daria Chojna

Daria Chojna

Doradca ds. Nieruchomości

Administratorem danych osobowych jest Green House Nieruchomości sp. z o. o. z siedzibą przy Dąbrowskiego 7 lok. 1, 42-202 Częstochowa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres bok@bngh.pl… czytaj więcej

© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM